top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOla

Pokochaj swój głos, pokochaj swoją barwę…


Trzeba przyznać, że temat głosu oraz jego barwy jest tematem na obszerne książki. Dlatego też, post ten jest tylko wprowadzeniem do tej wdzięcznej problematyki, którą chciałabym rozszerzyć w następnych wpisach na blogu.


Musisz wiedzieć, że to, że nie lubisz swojego głosu daje Ci dyskomfort i powoduje, że nigdy nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany/a i nigdy nie będziesz stał/a w miejscu pełni swojej pasji.


W pełni zgadzam się ze słowami Anety Łastik, która powiedziała wprost:


“Ci, którzy nie lubią swojego głosu, najczęściej nie lubią samych siebie”

Aneta Łastik 


Nasz głos to integralna część nas. Jest naszą wizytówką, jest jak nasze rysy twarzy i jest odzwierciedleniem naszej duszy, czyli tego kim jesteśmy i co przeżywamy. Jeśli nie lubisz swojego głosu, nie lubisz samego siebie, czyli czegoś co przedstawia twoją osobowość i twoją wyjątkowość. 


Pokochanie twojego głosu jest tak samo ważne jak pokochanie twojego ciała, twojego “ja”. W wielu przypadkach nie przychodzi to łatwo i będzie wymagało od Ciebie pracy. Praca ta jednak jest ogromnie ważna i niezbędna aby żyć szczęśliwie i być wolnym. 


Zaś brak wolności to ciągłe napięcia w twoim ciele. Twoje negatywne emocje zawieszone są w twoim ciele i powodują dyskomfort, który często na pierwszy rzut oka może być przez Ciebie nieodczuwalny i niezauważalny. Ma to jednak swoje odbicie w twoim głosie i tym w jaki sposób możesz nim operować. 


Pokochaj swój głos a to pozwoli Ci lepiej z nim współpracować. Polubienie twojego głosu da Ci wolność co zaowocuje coraz to lepszym brzmieniem a co za tym idzie, wzrośnie twoje zadowolenie, pasja i motywacja do dalszego rozwoju.


POWODZENIA,

Ola180 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page